Odebírat: Články | Komentáře

Hypotéka od České spořitelny

Bez komentáře

Chcete konečně bydlet ve vysněném domě, nebo si chcete dům postavit? Vyberte si nejlevnější hypotéku, ale neukvapujte svá rozhodnutí. Na výběru hypotéky si nechte záležet, protože její nesprávný výběr by se vám mohl značně prodražit.


Hypotéka neboli úvěr na bydlení
je nejvýhodnější způsob, jak získat dostatek peněžních prostředků k financování vlastního bydlení. Díky konkurenčnímu boji dnes existuje pestrá škála hypotečních produktů, které se liší výší úroků, dobou splácení, délkou fixace, možností předčasného splacení, výší LTV a také výpočtem úrokové sazby.

Jak najít nejlevnější hypotéku?

Ještě než půjdete do konkrétní banky si sjednat úvěr na bydlení, ujistěte se, že volíte správnou banku. Na internetu je dostupný nástroj, který slouží k porovnání všech hypoték na českém finančním trhu. Nejlevnější hypotéka se vyhledává na základě několika různých kategorií. Rozhodujícími faktory jsou úroková sazba, poplatky, doba splatnosti a podobně.

Pamatujte, že nízká úroková sazba neznamená, že se jedná o nejlevnější hypotéku. I s nízkou úrokovou sazbou se vám může úvěr na bydlení značně prodražit. Online porovnání hypoték by mělo ale takovému problému předcházet. Zjistěte si, na kolik vás nejlevnější hypotéka přijde a u koho si ji máte sjednat.

Česká spořitelna hypotéka

Na prvním místě v porovnání se vám může objevit například Česká spořitelna hypotéka. Tato hypotéka je poskytována fyzickým osobám, které chtějí financovat nemovitosti určené k bydlení. Hypotéku je možné investovat jak do trvalého, tak i přechodného a rekreačního bydlení. Kromě toho, že je Česká spořitelna hypotéka poskytnuta na nákup nemovitosti, můžete z ní financovat také výstavbu či rekonstrukci nemovitosti.

Česká spořitelna hypotéka je charakteristická třicetiletou dobou splatnosti a také dává svým klientům možnost zvolit si různá období pevné úrokové sazby.

Najděte si úvěr na bydlení, který pro vás bude nejvýhodnější, a konečně bydlete v domě, po němž dlouhá léta toužíte. S hypotékou se vám otevírají nové možnosti.

Leave a Reply