Odebírat: Články | Komentáře

Nejděte si nejvýhodnější povinné ručení online

Bez komentáře

Napříč celým finančním trhem si můžete díky modernímu online nástroji porovnat nejlevnější finanční a pojišťovací nabídky. Šetříte tak nejen svůj čas, ale i své peníze. Můžete domácímu rozpočtu ušetřit až několik tisíc korun ročně, pokud si vyberete levného dodavatele elektřiny a nejvýhodnější pojišťovnu na povinné ručení.

Velmi oblíbeným portálem, který nabízí možnost srovnání finančních a pojišťovacích produktů, je Topsrovnani.cz. Snadno si tak vyberete výhodné produkty a služby.

Najděte si nejvýhodnější povinné ručení

Povinné ručení je zákonem stanovené pojištění, bez něhož nesmíte provozovat motorové vozidlo na tuzemské pozemní komunikaci. Povinné ručení kryje škody, které způsobíte provozem vozidla na majetku či zdraví třetích osob. Ale pozor, zákonné pojištění vozidel nekryje škody na vašem vozidle. V takovém případě byste museli mít sjednané havarijní pojištění.

Jestliže si tedy koupíte nové auto, nebo chcete na povinném ručení ušetřit a přejít k jiné pojišťovně, budete chtít najít nejvýhodnější povinné ručení. Stačí použít kalkulačku povinného ručení, což je v podstatě online nástroj, do něhož vepíšete informace o vás a vašem vozidle. Na základě těchto informací vám bude vyhodnoceno nejvýhodnější povinné ručení. Díky němu můžete ušetřit až několik tisíc korun ročně. Rozdíl mezi nejlevnějším a nejdražším povinným ručením na stejné vozidlo bývá až několik tisíc korun.

Jak porovnat ceny elektřiny?

Do rozpočtu domácnosti se značně prolíná také faktura za elektřinu. Sazby se totiž rok co rok zvyšují, ale s nimi se zvyšují i poplatky jednotlivých dodavatelů. Jeden rok tedy může být levný jiný dodavatel, další rok zase jiný. Výhodou je, že si můžete porovnat ceny elektřiny a dodavatele každého půl roku měnit. Můžete tak neustále šetřit.

Porovnání opět probíhá přes internet. Tuto možnost vám nabízí portál Topsrovnani.cz. Vyplníte informace o spotřebě, vaší domácnosti a bydlišti a necháte si vyhodnotit nabídky jednotlivých společností. Pak si vyberete nabídku umístěnou na prvním místě a můžete se těšit na levnější elektřinu a nižší náklady na bydlení.

Leave a Reply