Odebírat: Články | Komentáře

Osobní bankrot od Stopdluhum.cz

Bez komentáře

Dostali jste se do finanční tísně, ve které byla jediným východiskem půjčka? Narazili jste ale na nevýhodnou půjčku, která vám zkomplikovala život? Začali jste půjčku splácet půjčkou a dostali se tak do kolotoče splácení, z něhož se už nemůžete dostat ven? Jediným způsobem, jak se dostat z hlubokých dluhů, je osobní bankrot neboli oddlužení. Jedná se o jediný způsob, jak vyřešit hrozící úpadek dlužníka.

Oddlužení neboli osobní bankrot je upraven zákonem č. 182/2006 Sb., což je insolvenční zákon, který nabyl účinnosti dne 1. ledna 2008.

O oddlužení si může požádat každá fyzická osoba, která se dostala do úpadku osobními půjčkami na chod a provoz domácnosti. Osobní bankrot není určen pro osoby, které jsou zadlužené v důsledku svého podnikání. Chcete-li využít oddlužení, obraťte se na společnost Stopdluhum.cz, která vám poradí a řekne, zda jste vhodným kandidátem či nikoliv.

Co je osobní bankrot?

Osobní bankrot je nejlepší způsob, jak splatit všechny své dluhy, které se mohou pohybovat v řádech statisíců až milionů. Během celého procesu budou uspokojeni vaši věřitelé co nejlépe. Následně dojde ke stabilizaci vaší finanční situace, díky čemuž si můžete urovnat vztahy v rodině a ve svém okolí. Pokud vám bude oddlužení schváleno, budete během pěti let splácet minimálně 30 % ze svých dluhů a zbytek dluhu vám bude prominuto. Můžete tak dostat druhou šanci v životě.

Proč Stopdluhum.cz?

V současné době patří společnost Stopdluhum.cz k těm nejúspěšnějším firmám v České republice, co se týče oblasti poradenství ohledně oddlužení a osobního bankrotu. Na více než 80 % klientů si společnost získala jen díky referencím od svých zákazníků. Může se pyšnit mnohaletými zkušenostmi, díky nimž oddlužení dosáhlo 99,7 % lidí.

Budete-li hledat osobní bankrot Brno, pak se obraťte ihned na Stopdluhum.cz. S touto firmou byly spokojeny stovky osob a rodin, které dosáhly oddlužení. Budete-li mít jakýkoliv dotaz, obraťte se s ním na poradenskou společnost, která vás o všem zcela zdarma poradí.

Leave a Reply