Odebírat: Články | Komentáře

Poradíme vám jak na exekuci.

Bez komentáře

Pod pojmem exekuce se skrývá v podstatě vymožení peněžité částky od dlužníka pro věřitele. Exekuce bývá udělena na základě pravomocného rozhodnutí soudu, rozhodčího nálezu, notářského či exekutorského zápisu. Nejčastějším případem je exekuce nemovitosti, kterou provádí soudní exekutor či státní instituce, jež má k tomuto výkonu oprávnění. Exekuce nemovitosti způsobuje omezení vlastnického práva k dané nemovitosti.

Jestliže jste se dostali do finanční tísně a nemůžete splácet svou hypotéku či jiný závazek, dojde k exekuci nemovitosti. Exekuční příkaz vydává soudní exekutor, přičemž je na základě tohoto rozhodnutí možné realizovat dražbu dané nemovitosti.

Pokud se obáváte, že na vaši nemovitost bude uvalena exekuce, obraťte se na společnost, která se specializuje na řešení těchto problémů. Jednou ze společností je Exekuce nemovitosti, která svým klientům slibuje profesionální přístup, seriózní a rychlé jednání. Dostanete-li se do tohoto problému, neměli byste rozhodně na nic čekat. Firma nabízí vyplacení exekuce, čímž vás zbaví rizika, že by vám mohla být nemovitost vydražena.

Hlavním cílem této firmy je svým klientům pomoci a vyplatit jakoukoliv půjčku, zástavbu, exekuci, ba dokonce i dražbu či hypotéku. Abyste se seznámili s celým postupem procesu, nabízí se vám exekuce poradna, v níž se vás ujme finanční specialista, který navrhne nejefektivnější řešení. Konzultace je zcela zdarma.

Exekuční dražby

Stále populárnější téma tvoří exekuce aukce, které jsou zdrojem levného nákupu. Jestliže tedy stojíte na druhé straně řeky a chcete naopak nemovitosti z dražeb vykupovat, pak můžete. Stačí se zaregistrovat a sledovat dražby, které jsou prováděné. Nejen, že tak můžete získat nemovitost za příjemnou cenu, ale nabízí se vám i řada dalších movitých věcí, jako je automobil a podobně.

Leave a Reply