Odebírat: Články | Komentáře

Pujčte si až na 30 dní s možností přodloužení splátky

Bez komentáře

Dostali jste se do finanční tísně? Výplata je ještě daleko, ale vy si potřebujete půjčit peníze? Potřebujete si půjčit rychle a bez zdlouhavého vyřizování? Pak zapomeňte na bankovní půjčky, které jsou charakteristické zdlouhavým procesem vyřízení. Pro vás jsou připraveny rychlé půjčky, které vám nabízí nejen rychlé, ale také snadné vyřízení. Rychlá půjčka vám poskytne od 1 000 Kč do 10 000 Kč na cokoliv. Nejedná se o vysoké částky, ale tyto peníze vám pokryjí vaše potřeby a náklady, než vám dojde vaše výplata.

Tato rychlá půjčka před výplatou si neúčtuje žádné úroky, protože doba splatnosti je ve dnech. Může být 8, 15, 22 či 30 dnů. V závislosti na tom, jakou výši rychlé půjčky si zvolíte, jakou si zvolíte dobu splatnosti, budete platit poplatky. Výše poplatků se odvíjí od výše půjčené částky a zvolené doby splatnosti. Čím je částka vyšší a doba splatnosti delší, tím je vyšší také poplatek za půjčení.

Potřebujete prodloužit půjčku?

Možná se stane, že nebudete schopni půjčku k danému datu splatit. Nezoufejte, protože i tento případ se dá rychle a snadno řešit. Rychlá půjčka před výplatou nabízí totiž možnost prodloužení půjčky od jeden až do třiceti dní, přičemž můžete prodloužení vyřídit z pohodlí svého domova, nemusíte chodit na pobočky poskytovatele půjčky.

Velkou výhodou je, že ani při vyřízení rychlé půjčky nemusíte nikam chodit, protože je rychlá půjčka online. Vyplníte jednoduchý formulář, který odešlete společnosti ke zpracování, a vyčkáte na vyjádření o tom, zda je vám půjčka schválena či nikoliv. Následně vás finanční zprostředkovatel bude informovat o dalším průběhu vyřízení půjčky.

S půjčkou můžete také vydělávat. Jestliže nechcete platit odklad splatnosti, nemusíte, stačí si ho odpracovat. Můžete si tak vydělat peníze. Stačí přivést nového žadatele o půjčku a bude vám prodloužena splatnost. A to se určitě vyplatí.

Leave a Reply