Odebírat: Články | Komentáře

Spojte virtuální kancelář s novým sídlem firmy

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Spojte virtuální kancelář s novým sídlem firmy
Spojte virtuální kancelář s novým sídlem firmy

Pokud se řekne virtuální kancelář, představí si pod tímto označením asi každý něco jiného. Přitom jde o velice užívanou a dnes již populární službu, která pomůže nejenom začínajícím podnikatelům, ale také těm zkušeným.

Virtuální kancelář je totiž pronájmem adresy, nikoliv fyzických prostor. Pronajmete si nové místo pro vaše podnikání, které se bude objevovat na vizitkách a jakýchkoliv dokumentech. Na konkrétní adrese, respektive objektu bude štítek s názvem vaší společnosti.

Varianty virtuální kanceláře

Tento model dokonale nahradí jakékoliv drahé pronájmy fyzických kanceláří na lukrativních a prestižních adresách v Praze. Přitom se v rámci virtuální kanceláře, jejíž náklady se pohybují jen v několika stokorunách měsíčně, nemusíte o cokoliv ochuzovat.

Tak například získáte služby recepce, kde vám může kdokoliv zanechat korespondenci. Výjimkou není ani operátor, jenž bude přepojovat vaše hovory. Informováni budete zkrátka o všem.

Co když chci občas kancelář využít?

Dostat se samozřejmě můžete i do situace, kdy byste chtěli toto praktické sídlo firmy využít ke skutečné schůzce se zákazníkem nebo úřady. V tom není žádný problém. Za symbolický poplatek si pronajmete plně zařízenou a vybavenou kancelář na jak dlouho budete chtít.

To samé se týká i pronájmu zasedací místnosti, jejíž součástí bude profesionální občerstvení. Z hlediska plně fungujícího businessu nebudete jakkoliv strádat a vaše výdaje mohou být minimální.

Založení s.r.o. na klíč

Pokud vás tento model podnikání oslovil a chcete si zároveň vybudovat novou firmu, spojte dobré s užitečným. Obraťte se na zkušeného odborníka v tomto segmentu, kterým je Profi-kancelář s.r.o. Ta vám kromě virtuální kanceláře, zajistí i rychlé a levné založení s.r.o.

Vše tak můžete dostat na jediném místě. Žádná ztráta drahocenného času, žádné zbytečné výdaje navíc, s tím je již konec.

Obraťte se na Profi-kancelář s.r.o. a vaše podnikání dostane naprosto novou a daleko lepší tvář. S výsledkem budete více, než spokojeni.

Comments are closed.