Odebírat: Články | Komentáře

Výběr nebankovní půjčky usnadní spotřebitelské testy úvěrů

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výběr nebankovní půjčky usnadní spotřebitelské testy úvěrů
Výběr nebankovní půjčky usnadní spotřebitelské testy úvěrů

Nebankovní půjčky představují řešení finančních potřeb ve chvíli, kdy žadatel neuspěje v bance. Pokud jste někdy měli potíže se splácením úvěru nebo jsou vaše měsíční příjmy nízké a nesplňují vnitřní kritéria banky, můžete se s úvěrem v bance rozloučit.

Nebankovní půjčka ale nemusí představovat jen nouzové východisko. Nespornou výhodou nebankovních půjček je jejich rychlost, flexibilita a pohodlí, s jakým je lze získat. K jejich vyřízení obvykle stačí jedna sms nebo pár minut na internetu.

Ať už se rozhodnete pro nebankovní půjčku z jakéhokoliv důvodu, měli byste si dobře vybrat jejího poskytovatele. Ne každá nebankovní půjčka je výhodná a ne každá reklamní prezentace pravdivá. Pokud vám nebankovní sektor připomíná nepřehlednou džungli nabídek a reklam, je lepší si na cestu vzít průvodce. Tím může být například nezávislý test úvěrů, který za vás srovná podmínky jednotlivých poskytovatelů a pomůže s výběrem nejvýhodnějšího produktu.

Cílem rozsáhlého testu, který koncem roku 2013 uskutečnilo Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA, bylo reálné porovnání neúčelových úvěrů. Test imitoval chování klienta, který hledá nejlepší nabídku na trhu. Jako nejvýhodnější půjčka byla vyhodnocena Hypopůjčka od společnosti TGI Money a.s., která bodovala především díky nízkým úrokovým sazbám a férovému přístupu ke klientovi.

Společnost TGI Money a.s. již více než 10 let poskytuje výhodné nebankovní půjčky online, které se svými parametry blíží úvěru v bance. Na rozdíl od něj jsou však dostupné bez registru a prokazování příjmů. Společnost požaduje pouze ručení nemovitostí a poskytuje půjčky až do výše 3 000 000. Hypopůjčku můžete použít na cokoliv, zcela bez omezení. Můžete ji využít jako levný spotřebitelský úvěr anebo s ní financovat vaše podnikání či bydlení. Vždy se přitom můžete spolehnout na rychlé vyřízení vaší žádosti, bez poplatků předem.

Comments are closed.