Odebírat: Články | Komentáře

Výhodné půjčky od Home Credit

Bez komentáře

Určitě jste někdy řešili finanční krizi. My zrovna nedávno a museli jsme se rozhodnout, kterou společnost, specializující se na půjčky oslovíme. Především nám šlo o podmínky, které budou relativně výhodné. Určitě každý slyšel, že v dnešní době je hodně rozšířená tzv. lichva! Proto jsme se rozhodli, že si společnost musíme vybrat s rozhodnutím a s tím, že budeme vědět, že je opravdu kvalitní a bezpečná. A které společnosti byly nejvýhodnější? Jako první se nám líbily půjčky od Home Credit. Docela jsme byli překvapení, že tato nebankovní společnost nabízí podobné produkty jako banky. Například konsolidace je specifická pro bankovní společnosti. Opravdu se nelze divit, že home Credit patří mezi špičku na finančním trhu. Jejich podmínky a především poskytované služby jsou na jedničku.

Další společností, kterou jsme si ověřili při našem výběru, byla společnost Provident. Tu jsme znali už předtím, především z reklam a od našich přátel, kteří měli zkušenosti s touto společností. Nám se líbila možnost mít svého osobního finančního poradce. Ten se může kdykoliv hodit, především pokud nastane tíživá finanční situace. Zde je možnost úvěru do 50 tisíc korun a bez ručitele. Co nám vyhovovalo, bylo neprokazování příjmů.

Na stránkách http://www.fajnpujcka.cz/tommy-stachi-pujcka nás zaujala nová půjčka Tommy Stachi, která byla pro nás novinkou. Opravdu je rychlá a nakonec to byla naše volba a sjednali jsme si jí. Dokonce jsme peníze si mohli vyzvednout ihned na pobočce společnosti. To nás překvapilo. Musím říct, že s půjčkou jsme spokojení a můžeme ji doporučit. Nám tedy pomohla.

Leave a Reply