Odebírat: Články | Komentáře

Využijte půjčky na mateřské

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Využijte půjčky na mateřské
Využijte půjčky na mateřské

Sešlo se vám více výdajů, na které vám nestačili peníze z mateřské? To se někdy může stát. Pro tyto případy tu jsou půjčky na mateřské.

Mateřská dovolená

Mateřská dovolená trvá zhruba 28 týdnů a začíná od šestého týdne před očekávaným dnem porodu. V této době ženy nechodí do práce a jako kompenzaci pobírají peněžitou pomoc v mateřství. Je dána procentuální částkou z jejich příjmu, takže může být různě velká. Vždy je však menší, než byla původní výplaty ženy.

Skončí-li období nároku na peněžitou pomoc v mateřství, vzniká ženě nárok na rodičovský příspěvek, který si může rozložit na období dvou až čtyř let (splní-li podmínky). I tato částka je zpravidla menší než původní výplata ženy a obvykle i menší než peněžitá pomoc v mateřství.

Není tedy divu, že se žena na mateřské může dostat do situace, kdy by se jí hodila menší finanční výpomoc. Tu ji poskytne půjčka na mateřské.

Půjčka pro ženy na mateřské

Půjčka pro ženy na mateřské patří mezi specifické finanční produkty nabízené nebankovními společnostmi. Banky jsou totiž při zkoumání bonity přísnější a zpravidla nedovolují půjčit si lidem, kteří nemohou prokázat svůj příjem. Ne u každé nebankovní společnosti však můžete očekávat vstřícný postoj k ženám na MD. Proto vybírejte přímo mezi produkty určené vám.

Půjčky na mateřské mají společné to, že jsou určené specifické klientele. V dalších aspektech se mohou více či méně lišit. Většinou však jde o krátkodobé půjčky určené na libovolné účely. Snadné je i sjednání a obvykle se na půjčku nečeká dlouhou dobu.

Půjčky na MD bez poplatku na účet ihned

Jak jsme si výše uvedli, půjčky na mateřské se mohou lišit podle poskytovatele, kterého oslovíte. Proto je vhodné si nejdříve stanovit své priority ohledně půjčky a potom se porozhlédnout po finančním produktu, který vám bude nejlépe sedět. Pokud se u vás objevil neodkladný výdaj a víte, že na půjčku nemůžete dlouho čekat, využijte půjčky na MD bez poplatku na účet ihned.

Comments are closed.